Ana Sayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Gerekli Bilgiler

Görseller

İletişim

 

.

HAKKIMIZDA

    1965 yılında İstanbul’ un Avrupa yakasında ticari hayatına başlayan firmamız, 1999 yılında Tuzla Orhanlı’ daki tesislerini devreye alarak Anadolu yakasında da faaliyet göstermeye başlamıştır.  Deneyim ve bilgi birikimini üretici ve ithalatçı firmalara daha etkili sunmak için teknoloji alt yapısını güçlendirerek 2008 yılında yeniden yapılanarak sektörde ilkler arasındaki yerini korumayı başardı.

Vizyonumuz

    İçinde bulunduğumuz sektörde, öğrenen organizasyon felsefesine uygun katılımcı ve paylaşımcı bir ekip çalışmasıyla kaliteli hizmet üretmek, tüketici tatmini sağlamak, dünyada aynı kulvarda hareket eden öncü, önder olan iki büyük firmadan biri olmak.   

 

Misyonumuz

    Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de Lojistik ve Depolama denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

 

Kalite Politikamız

Öğrenen Organizasyon ve Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri çerçevesinde çevreye duyarlı, ileri teknolojik koşullarda koşulsuz iç ve dış müşteri memnuniyetini çalışanların desteği ile sağlayarak, sürekli ve üstün kalitede, sağlam ve güvenilir hizmet sunmaktır.

MEYKURR kuruluşundan itibaren bugüne kadar her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşterilerine iş ortağı yaklaşımıyla ilişki kurmuştur. Bu anlayışın temel hedefi süreklilik, takip edilebilirlik ve izlenebilir olmasıdır. Koşulsuz %100 müşteri memnuniyeti tek prensibimizdir. Müşteri beklentilerine cevap vermek yöneticilerin temel amacı olarak görülür ve onların düşünceleri işletmenin karar mekanizmasının bir parçası olarak kabul edilir.

Müşterilerimizle ilk ilişki kurduğumuz andan başlayan kaliteli hizmet anlayışı, hizmetin gerçekleşmesinden sonra da devam etmektedir. İşletmemize alınan tüm mamullerin teslimi esnasında kalite süreci başlar. Bu süreç son mamul teslim edilene kadar sürer.

Kalite Politikamızın gönüllü uygulayıcıları olan çalışanlarımızın eğitimleri ile yetkinliklerini artırmayı, teknolojik araçların etkin kullanımı ile müşteriler, çalışanlar ve tedarikçilerin katılımını sağlayarak, sürekli öğrenen bir organizasyona sahip olmayı, hizmetlerimizi gerçekleştirirken ilgili tüm sektörel mevzuat ve yasalara uymayı, ilkelerimiz olarak benimsedik.


© copyright 2011 created by www.meykurr.com